Svadobná fotografia

„Ak máš lásku, máš všetko.“
John Lenon

Svadobná reportáž

Neviete sa rozhodnúť, akým štýlom si necháte spraviť svoje svadobné fotografie? Tak ste tu správne, u nás sa nemusíte rozhodovať medzi krásnymi strojenými portrétmi, na ktorých vynikne Vaša krása alebo reportážou zachytávajúcou radosť a emócie.

Po celú dobu Vás fotografujeme dvaja, vy tak dostanete dokonalé svadobné portréty, ale aj celý príbeh obohatený o silné emócie a momenty, ktorých je na každej svadbe mnoho. Zároveň je to zárukou toho, že nám neunikne žiadna emócia alebo dôležitý moment.

Svadobný portrét

Prostredie, v ktorom fotíme tieto portréty nie je síce najdôležitejším, no snažíme sa ho prispôsobiť každému páru na mieru tak, aby vo svadobnej fotografii bolo cítiť Vašu osobnosť a Vaše spoločne záľuby. Či už si miesto vyberiete sami podľa svojich predstáv, alebo nám poviete o svojich záľubách a my nájdeme priestor vhodný priamo pre Vás, výsledné fotografie budú jedinečné a Vám prispôsobené na mieru.

Zo všetkých záberov dôkladne vyberieme tie najlepšie(prípadne po dohode Vám pošleme náhľad a Vy si vyberiete tie, ktoré sa Vám páčia) a tieto výsledné svadobné fotografie Vám upravené pošleme v elektronickej podobe v plnom rozlíšení, prípadne po dohode Vám ich vieme vytlačiť na akýkoľvek formát. Druh úprav záleží od toho, či sú fotografie fotené v interiéri alebo exteriéri, tiež vyretušujeme nedokonalosti.

Svadobná reportáž

Týmto spôsobom zachytávame priebeh svadby od príchodu na miesto obradu, cez Vaše ,,áno“ a výmenu prstienkov až po svadobnú hostinu. Reportáž je jedinečný spôsob, akým zachytíme všetky prirodzené emócie, ktoré k svadbe nepochybne patria. Snažíme sa ,,zapadnúť“ medzi svadobčanov a nenarušiť priebeh Vášho veľkého dňa. Vy sa bavíte a my fotíme.

Z tejto série Vám tiež vyberieme tie najlepšie zábery, prípadne po dohode Vám pošleme náhľad všetkých fotografií, z ktorých si vyberiete sami. Tieto fotografie tiež prejdú úpravami a retušou a následne Vám ich pošleme v plnom rozlíšení v elektronickej podobe, prípadne po dohode Vám spravíme napríklad fotoknihu.

Dohodnime si termín fotenia