Miriam Lorelai Hostačná Müllerová


Zameranie

Portrétny fotograf


Obľúbené témy

Deti, rodiny, svadby


Telo primárneho fotoaparátu

Nikon D7500


Obľúbený objektív

Nikkor 50mm F1.4G AF-S


Obľúbené svetlo

Fomei LED BAR RGB 25


Volám sa Miriam Lorelai Hostačna Müllerová a som fotografka. Zo všetkého najradšej fotím portréty, milujem zachytávať tie momenty, ktoré sa už nikdy nevrátia, no vyčarujú nám úsmev na tvári a teplo v srdiečku, keď si ich vybavíme.

No dosť bolo rečí, som názoru, že viac ako slová vypovie moja práca, tak si neváhajte prezrieť moje portfólio. Dúfam, že sa vám bude páčiť, vtedy ma neváhajte kontaktovať a môžeme si dohodnúť fotenie aj vašich detičiek.

Jakub Hostačný


Zameranie

Reportážny fotograf


Obľúbené témy

Reportáž svadieb


Telo primárneho fotoaparátu

Nikon D7500


Obľúbený objektív

Tamron SP 24–70 mm f/2.8 G2


Obľúbené svetlo

Fomei LED mini RGB 12


Moje meno je Jakub Hostačny a fotografii sa venujem od malička. Ako dieťa som od otca dostal svoj prvý fotoaparát SMENA 8M a ten som niekoľko rokov nepustil z ruky. Neskôr som u deda v skrini našiel expozimeter a aj ten patril k jednej z mojich najobľúbenejších hračiek.

Neskôr, keď prišlo na voľbu vzdelania, z fotografie sa stal viac ako koníček. Fotografiu som sa rozhodol študovať pod pedagogickým dozorom Rudolfa Lendela, Petry Cepkovej a Jozefa Sedláka.

Po ukončení štúdia som sa začal fotografii venovať profesionálne. Po rokoch zdokonaľovania sa a skúšania stále niečoho nového som sa našiel v reportážnej a produktovej fotografii.

Spolu sme…

…manželský pár s dvoma deťmi, ktorý sa profesionálne venuje fotografii. Preto rozumieme každej neveste a vieme, aký je deň svadby náročný, vieme, že deti dokážu vyviesť občas nejakú tú vylomeninu a vieme, aké dôležité je pre mamičku zachytiť tie správne okamihy. Všetky tieto situácie dôverne poznáme, a preto sa na ne vieme pripraviť dopredu. Obaja máme trošku odlišný štýl a práve preto sa navzájom perfektne dopĺňame.